קצת על ג'אנח בע"מ

חברת ג’נאח מתמחה בענף נדל"ן היוקרה עם נסיון מעל 30 שנה ביצירת חווית מגורים ייחודית בלתי נשכחת. החברה מתמחה בתחומי הבנייה, ייזום, ביצוע וניהול פרויקטים.

חברתנו היא “יזם מבצע”: חברה הבונה בעצמה את הפרויקטים שהיא יוזמת. גישה זו מעניקה לנו שליטה מלאה על איכות הביצוע בפרוייקט, ניהול עקבי והדוק של קצב העבודה, מגע ישיר עם הדיירים ושירות אישי לאורך כל הדרך.

בשלושה העשורים האחרונים ביצענו פרויקטים רבים עבור מאות לקוחות מרוצים. יזמנו וניהלנו פרויקטים מפוארים רבים, בכולם פעלנו מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לביצוע האיכותי ביותר, דאגנו לניהול ופיקוח שוטף של האתר, עמידה בלוחות זמנים ויחס אישי המבטיח תוצאה בלתי רגילה, מותאמת באופן אישי ומדויק להגשמת החלומות של לקוחותינו.

לאורך כל השנים אנו מקפידים על כל פרט בתהליכי התכנון, הבניה והגמר.
אנו מתגאים ביישום שיטות הנדסיות וטכנולוגיות מתקדמות, תכנון מוקפד, ביצוע חכם ויצירתי של פרויקטים מעולם היוקרה, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים והתאמה מדויקת לרצון לקוחותינו.

כל פרויקט שלנו הוא תוצר מלוטש ומוקפד אשר מבוצע ע״י בעלי המקצוע המובילים בתחום, אדריכלים, מעצבים ועוד׳.
הצוותים המקצועיים שלנו מונים עובדים קבועים ומנוסים וביניהם קבלני משנה, מנהלי עבודה, מהנדסי ביצוע, מנהל פרויקטים, צוותי תפעול ולוגיסטיקה.
כולם פועלים כגוף אחד לטובת הלקוח ולהגשמת חזון החברה.

הפרויקטים שלנו נמסרים לידי הלקוח רק כשהם מגיעים לרמת גימור מושלמת, לאחר בדיקה דקדקנית של כל פרטי הביצוע והגימור ולאחר מכן מתן אחריות ארוכת טווח ובטחון ללקוח.

דילוג לתוכן